8 Temmuz Burç Yorumlarında Neler Var? İşte Günün Âlâ ve Makus Haberini alanlar Ya Sizin Hissenize Ne Düştü?

KOÇ :GEÇMİŞ BUGÜN KARŞINIZA DİKİLECEK

Geçmişteki küçük bir yanlışınızı kabul etmeniz gerekebilir ve şu anda fazla bir şey yapamıyor olsanız da bu bahiste kendinizi epey hatalı hissedebilirsiniz.

Neyse ki, kimse aslında sizi suçlamıyor ve beşerler sizi desteklemekten daha fazlasını yapacak. Aslında, ön plandayken geçirdiğiniz vaktin tadını çıkaracaksınız ve bu sayede kimi yeni fikirler üretebilirsiniz.

BOĞA : BUGÜNÜ KOLAY KOLAY UNUTAMAYACAKSINIZ

Kolay kolay unutamayacağınız bir tecrübe bugün, tahminen de hayatınızın şu an kendinizi berbat hissettiğiniz yahut başarısız bulduğunuz bir mevzuda yaşanabilir.

Yıldızlar sizi yakalamaya ve tahminen de kendi güçlerinize daha fazla güvenmenizi sağlamaya çalışıyor. Rastgele bir ikilem yahut öbür bir şey olursa, onu bahsin uzmanlarıyla çözmeye çalışacaksınız.

İKİZLER : BUGÜN CÖMERT BİR GÜNE UYANACAKSINIZ

Mevcut eğilim cömert olmakla ilgili, bu nedenle muhtemelen daha uygun bir ruh halinde olacaksınız.

Yeterince meraklı ve yabancılara yakınlarınızdan daha fazla yardım etmeye meyillisiniz. Akşama yanlışsız size rol model olabilecek biriyle tanışabilirsiniz.

YENGEÇ :KİME GÜVENMENİZ GEREKTİĞİNİ İKİ SEFER DÜŞÜNÜNÜN

Kişisel bir olay, hayatınızın şahsî taraflarıyla kime güvenmeniz gerektiği konusunda iki kere düşünmenizi sağlayacaktır.

Öğleden sonra, olağanda yemediğiniz bir yiyecek için can atıyor olabilirsiniz ve ona erişmek için çok şey yapabilir, hatta bekleyen kimi işlerinizi görmezden gelebilirsiniz.

ASLAN : TEKLİFLER ORTASINDA SEÇİM YAPMANIZ GEREKİYOR

Bu cumayı yolunuza çıkan kimi teklifler ortasında karar vermek için kullanacaksınız ve karar vermeden evvel birçok parametreyi tartmanız gerekecek üzere görünüyor.

Sizin de seyahat etmeniz bekleniyor ve bununla ilgili birtakım lojistik ayrıntıları sıralamanız gerekebilir. İş yeriniz de alışılmadık derecede ağır olabilir, bu nedenle de gerilimli hissedebilirsiniz.

BAŞAK : BUGÜNÜ HAYAL KURARAK GEÇİRECEKSİNİZ

Bu cuma günü değerli bir şey olmayacak, böylelikle günü istediğiniz üzere, tahminen de hayal kurarak geçirebilirsiniz. Belli bir plan, tahminen de seyahatle ilgili bir ayrıntı konusunda partnerinizle tıpkı frekanstasınız.

Öte yandan, sabah tanıştığınız biri üzerinde güzel bir izlenim bırakamayabilirsiniz.

TERAZİ : İŞTEN KAÇMANIN BİR YARARI YOK BİTİRİN DE KURTULUN

Mevcut eğilim her türlü seyahatle ilgilidir ve dikkatiniz basitçe bu istikametlere çekilecek.

Bazı Teraziler işten kaçmaya çalışırken, öbürleri işlerini kendilerini geliştirmek, kıymetli beşerlerle tanışmak ve seyahat etmek için kullanıyor. Akşam partneriniz farklı bir istekle gelebilir.

AKREP : YAKINLARINIZA YARDIM İÇİN PLANLAR KURUYORSUNUZ

Bir yakınınızın haklarını savunmayı, hatta tahminen onun için pratik bir tahlil aramayı planlıyorsunuz.

Yardımınız için takdir edileceksiniz fakat birebir vakitte biraz da korkacaksınız, zira o bireyle alakalı artık birçok ayrıntıyı biliyorsunuz. Öte yandan, tıpkı şey başınıza gelseydi sizin verdiğiniz takviyesi o bireyden isteyip istemeyeceğinizi düşünüyorsunuz.

YAY : NOSTALJİ HER TARAFINIZI SARACAK

Şimdiden saklanmayı ve geçmişte olanları düşünmeyi tercih ettiğiniz için nostaljik hislerin her tarafınızı sardığı bir gün önünüzde. Gücünüzün birçoklarını anıları, bilhassa de romantik olanları geri çağırmak için kullanacaksınız.

Bazı Yaylar için bu biraz sevinç getirebilir, lakin öbürleri de incinmiş ve hayal kırıklığı hissedecektir. Bu hisleri önümüzdeki günlerde daha fazla inanç inşa etmek için kullanmalısınız.

OĞLAK : FERDÎ GELİŞİMİNİZ İÇİN ADIM ATIN

Bu cuma, işte yahut iş dışında, ferdî gelişim seyahatine çıkmak için olağanüstü bir gün.

Varsayımlara meydan okuyacak ve yeni fikirlerle geleceksiniz. Bu, sizinle çalışmak isteyecek öbür beşerler için sizi çok alımlı kılacaktır. Birtakım Oğlaklar toplumsal açıdan başkalarından daha bahadır olacaklar.

KOVA : NE YAZIK Kİ ÇALIŞMA ŞARTLARINA ALIŞMANIZ GEREKİYOR

Mevcut eğilim, büsbütün sonuçlarla ve kaçırmış olabileceğiniz fırsatlarla tekrar yola çıkmakla ilgili.

Çok sabırlı değilsiniz ve bir meslektaşınızla âlâ bir iş münasebeti kurmanız biraz vakit alabilir. Ne yazık ki sizin için çalışma şartları bunlar ve buna şikâyet etmek yerine alışmanız gerekecek.

BALIK : BUGÜN BAŞINIZ BEKEKLERLE DOLU

İster kendinize ilişkin olsun ister ailenizde var olsun, zihniniz bugün bebeklerle dolu olacak.

Çok duygusal ve naziksiniz. Çocuklarla ilişki kurmaya çalışacaksınız. Birtakım Balıklar, iş yerinde ve hatta yetişkinlerle bile, sabırlı ve anlayışlı olan çok farklı bir taraflarını göstereceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.