Çağla Şikel-İzzet Antebi’nin Aşk Bildirileri İfşa Oldu: Gece Aklımdaydın! Eski Eş Didem Sarı Yasak Aşkı Ortaya Çıkardı

Didem Sarı evli olduğu sırada Çağla Şikel ile samimi mesajlaşmalar yapan İş İnsanı İzzet Antebi’nin o bildirileri ifşa oldu. Eski eşin hesabından yapılan paylaşımlar magazine bomba üzere düşerken, taraflardan şimdi bir açıklama geldi. Gözler Antebi’nin evlilik evresinde olduğu oyuncu Tuvana Türkay’a çevrildi. İşte herkesi şoke eden o iletiler.

İZZET ANTEBİ-ÇAĞLA ŞİKEL İLETİLERİ BOMBA TESİRİ YARATTI

İzzet Antebi, eski eşi Didem Sarı ile evliyken model Çağla Şikel’le samimi mesajlaşmalar yapan İş İnsanı İzzet Antebi’nin birtakım konuşmaları ortaya çıktı. Şu an Tuvana Türkay ile bir bağlantısı olan Antebi, boşanma sırasındayken Çağla Şikel ile Instagram üzerin samimi konuşmalar gerçekleştirilmiş.

ŞİKEL: GECE DAİMA AKLIMDAYDIN

Mesajlarda kalp emojilerinin olması yasak aşk tezlerini ortaya çıkarırken, Şikel’in “Gece aklım sendeyi” karşılığı ise şaşkınlığa uğrattı. İkili hakkında yasak aşk tezleri ortaya atılırken, taraflardan şimdi bir açıklama gelmedi

GÖZLER SEVGİLİSİ TUVANA TÜRKAY’A DÖNDÜ

Eski eşi Didem Sarı’nın hesabından yapılan paylaşımlar sonrasında Sarı’nın hesabının hacklendiği ortaya çıktı. Paylaşımın kimin yaptığı şimdi bilinmezken, İzzet Antebi’nin Tuvana Türkay’la olan münasebetinin ise ne olacağı merak konusu oldu.

İŞTE ÇAĞLA ŞİKEL-İZZET ANTEBİ ORTASINDA GEÇEN MESAJLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.