Fenerbahçe transferde ezeli rakiplerine göz açtırmıyor!

Fenerbahçe, bir transferi daha ezeli rakiplerinin elinden kaptı. Yakın vakitte Mehmet Topuz, Mehmet Ekici, Serdar Aziz, Ozan Tufan, Muriqi, Ferdi, Mert Hakan ve İrfan Can’da çalım atan sarı-lacivertliler, Abdülkerim Bardakçı’yı da kaptı.

Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş ile girdiği transfer yarışında kazanma geleneğini sürdürüyor.

Beşiktaş, geçen dönemin devre ortasından beri Abdülkerim Bardakçı’yla görüşüyordu. Son olarak Galatasaray devreye girdi. Pusuda bekleyen sarı-lacivertliler, 3.3 milyon euro karşılığında Abdülkerim’i ezeli rakiplerinin elinden kaptı. Lider Ali Koç, Konyaspor Lideri Fatih Özgökçen’le bir defa görüştü ve transferi bitirmeyi başardı.

Fenerbahçe, yakın vakitte birçok ismi ezeli rakiplerinin elinden kapmayı başarmıştı. Aziz  Yıldırım devrinde Beşiktaş formasıyla poz veren Mehmet Topuz, Fenerbahçe’ye imza attı.

Son yılların en büyük çalımı olarak dikkat çeken Topuz’un akabinde Mehmet Ekici, Serdar Aziz, Ozan Tufan, Muriqi, Ferdi, Mert Hakan ve İrfan Can da tercihlerini çubuklu formadan yana kullandı. Taraftarlar, toplumsal medyada “Onlar ister, Fener alır” yorumunu yaptı.

CARVALHO KOPTU GELİYOR

Jorge Jesus’un takımda görmek istediği Portekizli ön libero William Carvalho’da görüşmeler olumlu ilerliyor. Fenerbahçe’nin ısrarla istediği 30 yaşındaki futbolcu için Real Betis, 5 milyon euroya kadar düştü. İdare, bu sayısı daha da aşağıya çekmek için bastırıyor. Carvalho’nun yıllık 3 milyon euro maaş talebine olumlu karşılık veren sarı-lacivertliler, İspanyol kulübünün idarecilerle anlaşıp transferi gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.