Halil Dervişoğlu, Beşiktaş transferi için seçimi bekliyor

Bu dönem çeşitli meselelerle karşılaşan ve beklenilen performansı sergileyemeyen Beşiktaş, Valerian Ismael önderliğinde gelecek dönem takım hazırlıklarına başladı.

Birtakım oyuncular ile yollar ayrılırken kimilerini ekipte tutan siyah-beyazlı takım, forvet eksiğini Galatasaray’dan yapılacak transferle tamamlamak istiyor.

Beşiktaş Halil Dervişoğlu’na talip

Sarı-kırmızılı formayı 1.5 yıldır kiralık olarak giyen Halil Dervişoğlu’na talip olan Beşiktaş, transfer konusunda son derece kararlı gözüküyor.

Resmi yazı gönderildi

Hürriyet’in haberine nazaran; Beşiktaş’ın oyuncunun bonservisine sahip olan Brentford Kulübü ile temasa geçip, kiralamak istediklerini resmen ilettikleri yazıldı.

Dervişoğlu, kesin kararı seçimden sonra verecek

Siyah-beyazlı takımın bu gayretine rağmen Dervişoğlu, transfer için net bir karara varmış değil. Üstün Lig’den öteki teklifler de alan 22 yaşındaki oyuncu, 11 Haziran’daki seçim sonrası idareye gelecek yeni lider ve teknik yöneticinin tavırlarına nazaran kararını verecek.

27 maçta 5 gole katkı sağladı

Bu dönem sarı-kırmızılı formayla 27 maça çıkan Hollanda doğumlu futbolcu, 4 sefer topu filelerle buluştururken 1 sefer de gol pası verdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.