İngiliz bayan avukat, evlilik yıl dönümü kutlamaya gittiği otelde darbedildi

İngiltere’de araç kiralama işi yapan Haydi Kurtulan, geçen hafta avukat eşi Toma Jasinauskaite Kurtulan ve kızıyla Manavgat’a tatile geldi.

Burada kendi meskenlerinde tatil yapan Kurtulan ailesi, 20 Ağustos’ta 6’ncı evlilik yıl dönümlerini kutlamak için 5 yıldızlı bir otele rezervasyon yaptırdı. Otelin müşterileri için yaptığı çeşitli cümbüşlere katılan çift, gece yarısı otelden ayrıldı.

DARBEDİP, OTELDEN DIŞARI ATTI

Bu sırada bir eşyasını otelde bıraktığını fark eden Toma Jasinauskaite Kurtulan, içeri girip almak istedi. Argümana nazaran, otel vazifelileri bayan avukata içeri giriş müsaadesi vermedi. Çıkan tartışmanın akabinde görevlilerin haber verdiği otelin gece müdürü O.D. geldi. O.D., Toma Jasinauskaite Kurtulan’a otele giremeyeceğini söyledi. Tartışmanın büyümesi ile O.D., teze nazaran bayanı darbedip, dışarı attı. O anlar, güvenlik kamerasına yansıdı.

 

RAPOR ALIP, KABAHAT DUYURUSUNDA BULUNDU

Olayın akabinde otelden ayrılan Toma Jasinauskaite Kurtulan, 2 gün sonra geçmeyen ayak bileğindeki ağrı nedeniyle eşiyle birlikte Manavgat Devlet Hastanesi’ne gitti. Hastanede çeşitli tetkikler ve muayene için 6 saat kalan, hem ayak bileği hem de bedenindeki izler için darp raporu alan Kurtulan, akabinde otel idaresi ve gece müdürü O.D. hakkında hata duyurusunda bulundu.

“BANA TOKAT VE TEKMEYLE VURDU”

Toma Jasinauskaite Kurtulan, “Otele evlilik yıl dönümümüzü kutlamak için gitmiştik. Aslında her şey âlâ başlamıştı. Gece yarısına yanlışsız otelden çıktığımda, bir eşyamın otelde kaldığını fark ettim. Tekrar otele girmek istedim lakin beni almadılar. Otelde gece müdürü olduğunu sonradan öğrendiğim bir yetkili tarafından hakarete uğradım. Bana tokat ve tekmeyle vurdu. Eşyamı almak için ısrar edince beni itekleyerek otel dışına attı. Bu sırada yere düştüm” dedi.

“EŞİMLE İLGİLİ BANA DA HAKARET ETTİ”

Eşi Haydi Kurtulan da konut almadan evvel daima kelam konusu otelde kaldıklarını belirterek, “Maalesef çok makus şeyler yaşadık. Halbuki daha evvelden o otele daima geliyorduk. Neden bu biçimde davranış gördüğümüze mana veremiyorum” diye konuştu.

Evlilik yıl dönümü kutlamasının sonunun kendileri açısından kabus üzere olduğunu anlatan Kurtulan, “Otelde gece müdürü olduğunu öğrendiğim kişi, eşimi darbederek, iterek dışarı çıkardı. Eşimle ilgili bana da hakaret etti. O adamın cezalandırılmasını istiyoruz” sözlerini kullandı. (DHA)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.