Kobra Murat’ın kızını gören bir daha bakıyor! Babasıyla alakası yok “Rus kızları halt etmiş”

Kobra Murat sahne ismiyle bilinen dansları ve hayat usulüyle dikkat çeken Murat Divandiler, her paylaşımı ile toplumsal medyanın gündeminden düşmüyor. Roman hayatını müziklerine yansıtan Kobra Murat, giysisi ile de isminden sıkça kelam ettiriyor. Samimi açıklamalarıyla bilinen Kobra Murat’ın kızını görenler şaşkınlığını gizleyemiyor. Hoşluğu ile dikkat çeken Sergül Divandiler, pozlarıyla da dikkat çekiyor.

KOBRA MURAT’IN KIZI HOŞLUĞU İLE DİKKAT ÇEKTİ

Roman müziğine yeni bir soluk katan Kobra Murat, son devirlerin en çok merak edilen isimlerinden. Kısa müddette çok sayıda takipçisi sayısına sahip olan Kobra Murat’ın ailesi de merak edilmeye başlandı.

Mutlu bir evliliği olan Kobra Murat’ın kızı toplumsal medyanın lisanına düştü. Sergül isminde bir kızı olan Kobra Murat, müzikleri ve sahne usulüyle milyonlarca kişinin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

KIZINI GÖRENLER ŞAŞTI KALDI

Kızı Sergül’ü görenler ise hoşluğu karşısında şaşkınlığını gizledi. Kobra Murat kızını toplumsal medya hesabından paylaşınca yorum yağmuruna tutuldu

Kızının profiline bakanlar ise şoke oldu. Görenler, “Manken üzere kız” “Ruslara taş çıkarır” üzere çok sayıda yorum yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.