Safiye Soyman’dan aldatma açıklaması

Safiye Soyman, geçtiğimiz akşam Nişantaşı City’s’de görüntülendi.

Konserleri için kıyafet bakmaya geldiğini söyleyen Soyman, birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Safiye Soyman’a Derya Tuna’nın “Çapkınlıkta erkeklerin kabahati yok bence. Ben bile hoş bayana dönüp bakarım. Hanımlar bana kızmasın lakin bayandan bir hareket gelmezse erkeğin yapacağı hiçbir şey olmaz” açıklaması soruldu.

Safiye Soyman’dan dayanak geldi: Gerçek söylemiş

Derya Tuna’yı destekleyen Soyman, şu karşılığı verdi: “Derya gerçek söylemiş, daima biz bayanlar yapıyoruz değil mi? Hakikaten hemcinslerimiz yapıyor yanlışsız. Çok rahatsız eden erkekler var, bayanları fakat her şey bayanın elinde. İstemezse istemez, red ederse red eder. Bize de bu türlü asılanlar oldu, teklif edenler oldu, bakışlar çok kıymetlidir göz bakışları. Her şey doğal ki bayanlarda bitiyor.”

“Size muhakkak ediyorsa haydi yallah deyin”

Muhabirlerin “İrem Derici ve Cem Belevi olayı hakkında neler söylemek istersiniz? Cem Bey’in ikinci telefonu ortaya çıktı, orada çapkınlık yaptığına dair. Siz bu türlü bir ana denk gelseniz, Faik Bey’e reaksiyonunuz ne olurdu?” sorusuna üzerine ise Soyman, şu cevabı verdi:

“Adam şirket mi yönetiyor? Şirket yönetir, kendi olağan özel telefonu çalışmaması için. Fakat aldatma telefonu derseniz bu beni aşar. Bu türlü bir şeyi Faik Bey’de görsem iş adamı kendisi, iş için derim fakat yeniden de işkillenirim. Hele bir de iş yerinde kalıyorsa telefonu ben de Faik Bey’den şüphelenirim, kızarım. İrem’in yaptığı hakikat. Adamın ne demek yani ikinci telefonu? Adamın çapkınlık telefonu olmaz. Ben şayet başımda kurduysam, onun telefonunu da karıştırırım ona dedektifte fiyatım. Lakin adamı seviyorsam o işlere hiç bulaşmam. Bu yüzden eşlerinizi lütfen geçinmek istiyorsanız, seviyorsanız onu çok karıştırmayın. Size aşikâr ediyorsa, gözünüze gözünüze sokuyorsa o vakit haydi yallah deyin”

“Her erkek yapıyordur, benim haberim yoksa yapıyorsa yapıyordur”

Soyman muhabirlerin “Gizli yapıyorsa, haberiniz olmadan bir çapkınlık yapıyorsa o vakit birazcık tolerans mı gösterin diyorsunuz?” sorusuna ise “Tolerans değil, benim haberim yoksa yapıyorsa yapıyor fakat bana hissettirmesin, bana hürmet duysun. Her erkek yapıyordur, çok tapan da vardır bayanlarına bu yüzden istisnalar kaideyi bozmaz. Her erkek yapar derken eşlerine tapanları eleyelim. Ancak benim Faik’im yapmaz, geçenlerde bu türlü bir haber çıkmıştı, o herkesin Faik Ağabeyi. Lakin bâtın bir yerde yaparsa bırakırım, benim ile işim yok haydi yallah der bırakarım” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.