Sivasspor’un yeni forma göğüs sponsoru aşikâr oldu

Dijital varlık alım-satım platformu Bitexen, yeni dönem için Sivasspor’un forma göğüs sponsoru oldu.

Dijital varlık alım-satım platformu Bitexen, Sivasspor ile devam eden forma kol ve çorap sponsorluk mutabakatını bir adım ileri taşıdı. 2022-2023 futbol dönemini kapsayacak forma göğüs sponsorluk muahedesi Bitexen İdare Şurası Lideri Kemal Cenk Fazilet ve Sivasspor Kulübü Lideri Mecnun Otyakmaz’ın iştirakiyle düzenlenen bir imza merasimi ile hayata geçirildi.

‘İŞ BİRLİĞİMİZİ DAHA DA GELİŞTİRİYORUZ’

İmza merasiminin akabinde açıklamalarda bulunan Bitexen İdare Şurası Lideri Kemal Cenk Fazilet, ”Bitexen olarak hem Token arzı hem de çalıştığımız her kulübe sponsor olarak futbol ve basketbol olmak üzere kulüplerimize kıymetli seviyede finansman dayanağı sağladık. Ayrıyeten amatör kadroları ve bayan futbolunu da desteklemeyi ihmal etmedik. Bu ekiplerimize da hatırı sayılır finansman ve materyal dayanağı sağladık. Spor alanındaki vizyonumuzla geniş yelpazede paydaşlara dayanak sağlamak ve teknolojik alt yapımızın gücünü kullanabileceğimiz alanlarda kaynak yaratmak her vakit faaliyetlerimiz kapsamında olacak. Türk futbolunun güzide kulüplerinden Sivasspor ile devam eden forma kol ve çorap sponsorluğumuz vardı. Yeni dönem için forma göğüs sponsoru olarak bu iş birliğimizi daha da geliştiriyoruz. Sivasspor Kulübü Lideri Mecnun Otyakmaz başta olmak üzere emeği geçen herkese katkıları için teşekkür ediyorum” dedi.

Demir Küme Sivasspor Kulüp Lideri Mecnun Otyakmaz ise yapılan iş birliğinden ötürü çok memnun olduklarını belirterek, “Geçtiğimiz dönem Bitexen ile başladığımız birlikteliğimiz bu dönem da göğüs sponsorluğu ile birlikte daha da güçlenecek. Yalnızca sponsorluk alanında değil geçtiğimiz dönemden itibaren teknolojinin farklı alanlarında hoş projeleri hayata geçiriyoruz. Takviyeleri için tüm Bitexen ailesine teşekkür ediyoruz. Bitexen sponsorluğunda yeni dönemde büyük başarılara imza atmak en büyük gayemiz. Bu sponsorluk her iki taraf için de iyi olsun” tabirlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.