Aman sabah… Zaten ortalık karışık

AKP İzmir Milletvekili ve Dijital Mecralar Komisyonu Üyesi Şebnem Bursalı, Instagram hesabından, Monaco Yat Kulübü’nde yediği ıstakozun fotoğrafını paylaştı. Bursalı’nın paylaşımıyla ilgili çok sayıda tepki geldi. Gittiği Monaco’da yediği ıstakozun fotoğrafını paylaştığı için günlerdir gündem düşmeyen AKP İzmir Milletvekili eski gazeteci Şebnem Bursalı’ya hem parti içinden hem de muhalefetten çok sayıda tepki gelmişti. Bursalı bugün yaptığı bir sosyal medya paylaşımda özür diledi.

Tüm Türkiye’nin detaylarını Odatv’den öğrendiği ‘Monaco’da ıstakoz paylaşımı’nın ardından Turkuvaz Medya Grubu’na bağlı Sabah gazetesi bugün manşetine taşıdığı bir haberle dikkat çekti.

“AŞIRIYA KAÇMADAN DENGELİ TÜKETME UYARISI”

Şebnem Bursalı’nın Monaco yat kulübünde yediği ıstakoz gündemde konuşulmaya devam ederken, Sabah gazetesi bugün manşetinden yayınladığı haberle deniz ürünlerindeki kimyasal tehlikeye dikkat çekerek uyarıda bulundu.

‘Aşırıya kaçmadan dengeli tüketme uyarısı: Deniz ürünlerinde kimyasal madde riski’ başlıklı haberinde ABD’de Darthmouth Üniversitesi’nde yapılan araştırmayı yayınlayan gazete, deniz ürünü ağırlıklı beslenmenin, “sonsuz kimyasallar” diye de bilinen perflorlu ve poliflorlu alkil maddelere (PFAS) maruz kalma oranını artırdığını okuyucularına aktardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx