Kesin olmayan sonuçlara göre, Ahmet Önal 48 bin 824, AK Parti adayı Mehmet Saygılı 22 bin 605 oy aldı. (Açılan sandık oranı: % 99,75 )
Related Posts
Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Vali ve Kaymakamı Ziyaret Etti
Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, mazbatasını alarak göreve başlamasının ardından Bilecik Valisi Şefik Aygöl ve Bozüyük Kaymakamı Adem Öztürk’ü ziyaret etti. Başkan Bakkalcıoğlu, Vali Aygöl ve Kaymakam Öztürk ile görüşerek çalışmalarında kolaylıklar temenni etti.
İzmir’in Foça ilçesinde çıkan yangın kontrol altına alındı
Foça ilçesindeki eski çöp döküm alanında çıkan yangın, yakındaki makiye sıçradı. İtfaiye ekipleri tarafından 2 buçuk saat süren müdahalenin ardından yangın kontrol altına alındı. Bölgede soğutma çalışmaları devam ediyor.
Hasan Arat, Ernest Muci transferinin detaylarını açıkladı
Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, Beşiktaş Kulübü Divan Kurulunun 2024 yılı 1. olağan toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Arat, Ernest Muci transferine ilişkin detayları paylaştı. Ernest Muci’nin menajerinin yüzde 10 komisyon istediğini belirten …