Ünlü şarkıcının pullarla kaplı özel plaka aracı dikkat çekti! Gören bir daha baktı

Milliyet’ten Seçkin Şenvardar’ın haberine göre Maral, alışveriş turuna çıktığı Nişantaşı Citys’de her yanı parlayan minibüsü ile ilgi odağı oldu. Genç şarkıcı, pullarla kaplı minibüsün dekorasyonu ve adının baş harflerinden oluşan plakasının bir hayranının hediyesi olduğunu söyledi.

“ARACIM BENDEN DAHA MEŞHUR”

Maral, “İnanılmaz ilgi görüyor aracım. Çok emekler veriyoruz biliyorsunuz, yeni bir tekli hazırladık fakat arabam benden daha meşhur ve sokakta çok tanınıyor. Arabamızın dış kaplaması bir hayranımızın bize jesti ve sürprizi, o dekore etti. Ayrıca özel plakam da başka bir sevenimizin hediyesi” dedi.

“HER ŞEYİ AYAĞIMIZA GETİRİYORLAR”

Gördüğü ilgiden memnun olduğunu belirten Maral, son olarak sevenlerinin evine kışlık yöresel ürünler yolladıklarını söyledi:
“Sevenlerimiz sağ olsunlar. Bizim için özel her şeyi ayağımıza getiriyorlar. Eksik olmasınlar, eviminiz kışlığı yazlığı her ihtiyacımı evime kadar kargoyla Anadolu’nun dört bir yanından geliyor. Bu ay kış hazırlıkları tamam. Salçam, tarhanam, turşularım Antep’ten geldi. Muzlar, portakallar, limonları Mersin’den gönderdiler. Bize fazla gönülden bağlılar.”

“SADECE HALAY ÇEKMİYORUZ, AĞLATIYORUZ”

Şarkıcı, “Bu sevginin fark edilebilmesi için dijital platformlara bakmaları, hem de sahnelerimize gelip oradaki izdihamdan görmeleri yeter. Biz sadece halay çektirmiyoruz, duygulandırıyor ve aşık ediyoruz, ağlatıyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx