Çocukları Dudağından Öpmesi Büyük Tepki Çekmişti… Ruhani Liderden Şaşırtan İtiraf

Tibet’in ruhani lideri olan Dalai Lama’nın Blessed’e cinsel hayatı ile ilgili açıklamalarda bulunduğunu İngiliz medyası yazdı. Blessed, Dalai Lama ile sohbet ederken konunun cinsel ilişkiye geldiğini söyledi.

Tercümanlar aracılığıyla Dalai Lama ile sohbet ettiğini söyleyen Blessed, “90’lı yılların başında Dalai Lama ile 3 gün geçirdim. Kafa sallama ve eğilmek beni sıktı ve o yüzden sohbetlerimize renk katmaya karar verdim. Sohbet konusunu seks yapmaya getirdim” dedi.

Dalai Lama’nın da bu sorular üzerine güldüğünü ve sık sık seks hakkında düşündüğünü itiraf ettiğini söyledi. Dalai Lama’nın bu konuda hiç konuşmamasından dolayı tercümanların rahatsızlık duyduğunu belirten Blessed, Dalai Lama’nın kendisine, ” Ben cinsel ilişkiyi sık sık düşünüyorum. Fakat böyle durumlarda mantramı (bir sesi ya da kelimeyi tekrar etmek) çok daha yüksek bir sesle söylüyorum ve soğuk duş alıyorum” dedi.

BBC için bir belgesel çektiği sırada 14’üncü Dalai Lama ile tanıştığını söyleyen Blessed, “Röportaj ayarlandıktan sonra gidip konuştum. Çünkü herkes sakin sakin kafa sallıyordu ve ben de bir noktada sıkıldım” dedi.

BU YIL YAPTIĞI HAREKET TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Bu yılın başında kameralar karşısında bir etkinliğe katılan Dalai Lama’nın yanına gelen küçük bir çocuğa yaptığı hareket ve konuşmaları tepki çekmişti.

Dalai Lama, yanına gelen bir çocuğu dudağından öpmüş ve daha sonra “dilini emmeyi” teklif etmişti. 87 yaşındaki Dalai Lama’nın hareketleri büyük tepki çekerken, daha sonra ise özür dilemişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx